100YXA10M5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXA10M5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.100YXA10M5X11.pdf2.100YXA10M5X11.pdf
  • Zpráva
Specifikace 100YXA10M5X11
Part Number 100YXA10M5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5259 pcs Datový list 1.100YXA10M5X11.pdf2.100YXA10M5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXA Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 90mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF