100USC3300MEFCSN25X50
RubyconRubycon
100USC3300MEFCSN25X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100USC3300MEFCSN25X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Datasheety: 1.100USC3300MEFCSN25X50.pdf2.100USC3300MEFCSN25X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100USC3300MEFCSN25X50
Part Number 100USC3300MEFCSN25X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 36214 pcs Datový list 1.100USC3300MEFCSN25X50.pdf2.100USC3300MEFCSN25X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 4.06A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.669A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2764
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 3300µF Aplikace General Purpose