100SGV22M10X10.5
RubyconRubycon
100SGV22M10X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100SGV22M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Datasheety: 1.100SGV22M10X10.5.pdf2.100SGV22M10X10.5.pdf3.100SGV22M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100SGV22M10X10.5
Part Number 100SGV22M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 135mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace - Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2386-6
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.406" (10.30mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace Automotive