100SEV22M8X10.5
RubyconRubycon
100SEV22M8X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100SEV22M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Datasheety: 1.100SEV22M8X10.5.pdf2.100SEV22M8X10.5.pdf3.100SEV22M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100SEV22M8X10.5
Part Number 100SEV22M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série SEV Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 195mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 100SEV22M8X10.5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 22µF Aplikace Automotive