100RX30220M16X25
RubyconRubycon
100RX30220M16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100RX30220M16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100RX30220M16X25.pdf2.100RX30220M16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100RX30220M16X25
Part Number 100RX30220M16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71156 pcs Datový list 1.100RX30220M16X25.pdf2.100RX30220M16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série RX30 Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.1A @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 130 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
kapacitní 220µF Aplikace Automotive