100PK470MEFC16X25
RubyconRubycon
100PK470MEFC16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100PK470MEFC16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100PK470MEFC16X25.pdf2.100PK470MEFC16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100PK470MEFC16X25
Part Number 100PK470MEFC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72326 pcs Datový list 1.100PK470MEFC16X25.pdf2.100PK470MEFC16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série PK Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.2A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 470µF