100MXG1500MEFC22X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100MXG1500MEFC22X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Datasheety: 1.100MXG1500MEFC22X35.pdf2.100MXG1500MEFC22X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100MXG1500MEFC22X35
Part Number 100MXG1500MEFC22X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33236 pcs Datový list 1.100MXG1500MEFC22X35.pdf2.100MXG1500MEFC22X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.98A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.277A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 1500µF