100MXC2200MEFC25X40
RubyconRubycon
100MXC2200MEFC25X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100MXC2200MEFC25X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Datasheety: 1.100MXC2200MEFC25X40.pdf2.100MXC2200MEFC25X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100MXC2200MEFC25X40
Part Number 100MXC2200MEFC25X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24750 pcs Datový list 1.100MXC2200MEFC25X40.pdf2.100MXC2200MEFC25X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.55A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.9325A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF