PSC12004
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PSC12004 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PSC12004
Výrobce / značka: Red Lion Controls
Popis produktu CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
Datasheety: PSC12004.pdf
  • Zpráva
Specifikace PSC12004
Part Number PSC12004 Výrobce Red Lion Controls
Popis CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4801 pcs Datový list PSC12004.pdf
Hmotnost 1.3 lbs (589.7g) Napětí - Supply 115/230VAC
Typ Process Controller styl koncovky Screw Terminal
Série PSC Panelového výřezu Rozměry Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Analog (2), Option Cards Available Provozní teplota 0°C ~ 50°C
Počet znaků na řádku 4, 4 Typ montáže Panel Mount
vstupní rozsah 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ochrana proti vniknutí IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Funkce - Typ displeje LED - Dual Color Characters
Zobrazení znaků - výška 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Detailní popis Process Controller 115/230VAC Panel Mount