IMP23169
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMP23169 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IMP23169
Výrobce / značka: Red Lion Controls
Popis produktu PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT
Datasheety: IMP23169.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 118 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace IMP23169
Part Number IMP23169 Výrobce Red Lion Controls
Popis PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118 pcs Datový list IMP23169.pdf
Hmotnost 1.2 lbs (544.3g) Napětí - Supply 115VAC, 230VAC
Typ Process Meter styl koncovky Screw Terminal
Série Apollo Panelového výřezu Rozměry Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Analog, Relay (2), Solid State (2) Provozní teplota 0°C ~ 50°C
Počet znaků na řádku 6 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) měřicí rozsah 0 ~ 50mA
Funkce Excitation Supply, Serial Communications Output Typ displeje LED - Red Characters
Zobrazení znaků - výška 0.560" (14.20mm) Detailní popis Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount