ATB10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
ATB10000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ATB10000
Výrobce / značka: Red Lion Controls
Popis produktu ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
Datasheety: ATB10000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace ATB10000
Part Number ATB10000 Výrobce Red Lion Controls
Popis ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1289 pcs Datový list ATB10000.pdf
Specifikace With Terminal Block for 16 BCD Data Inputs Série Apollo
Ostatní jména ATB10000-ND
RLC431
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Zahrnuje -
Typ příslušenství Accessory Board
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ATB107M025
ATB107M025
Výrobci: Illinois Capacitor
Popis: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD