RFHA1003SQ
RFMDRFMD
RFHA1003SQ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RFHA1003SQ
Výrobce / značka: RFMD
Popis produktu IC RF AMP GP 30MHZ-512MHZ 8SO
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace RFHA1003SQ
Part Number RFHA1003SQ Výrobce RFMD
Popis IC RF AMP GP 30MHZ-512MHZ 8SO Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1001 pcs Datový list
Napětí - Supply - Test Frequency 100MHz
Dodavatel zařízení Package 8-SO Série -
RF Type General Purpose Obal Strip
Paket / krabice 8-SMD, No Lead P1dB -
Ostatní jména 689-1114
RFHA1003
RFHA1003SR
hluk Obrázek -
Získat 16dB Frekvence 30MHz ~ 512MHz
Detailní popis RF Amplifier IC General Purpose 30MHz ~ 512MHz 8-SO Proud - Supply -