R2005240P12
RFMDRFMD
RFMD
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R2005240P12
Výrobce / značka: RFMD
Popis produktu IC AMP CATV 5MHZ-200MHZ SOT115J
Datasheety: R2005240P12.pdf
  • Zpráva
Specifikace R2005240P12
Part Number R2005240P12 Výrobce RFMD
Popis IC AMP CATV 5MHZ-200MHZ SOT115J Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5666 pcs Datový list R2005240P12.pdf
Napětí - Supply 12V Test Frequency -
Dodavatel zařízení Package SOT-115J Série -
RF Type CATV Obal Bulk
Paket / krabice SOT-115J P1dB -
hluk Obrázek 3.8dB Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získat 24dB
Frekvence 5MHz ~ 200MHz Detailní popis RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 200MHz SOT-115J
Proud - Supply 360mA