SMARTALPHA-433
RF SolutionsRF Solutions
SMARTALPHA-433 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMARTALPHA-433
Výrobce / značka: RF Solutions
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Datasheety: SMARTALPHA-433.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMARTALPHA-433
Part Number SMARTALPHA-433 Výrobce RF Solutions
Popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4701 pcs Datový list SMARTALPHA-433.pdf
Napětí - Supply 3.3V Využívány IC / Part -
Série - Sériová rozhraní -
Citlivost -110dBm RF Rodina / Standardní General ISM < 1GHz
Protokol - Power - Výstup 0dBm
Obal Bulk Paket / krabice 16-DIP Module
Ostatní jména SMARTALPHA-433F
SMARTALPHA-433F-ND
SMARTALPHA433
Provozní teplota -20°C ~ 80°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Modulace GFSK Velikost paměti -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence 433MHz Rychlost přenosu dat 86.2kbps
Proud - Vysílací 24mA Aktuální - přijímání 13mA