MB450-RFS433
RF SolutionsRF Solutions
MB450-RFS433 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MB450-RFS433
Výrobce / značka: RF Solutions
Popis produktu RF ANT 433MHZ WHIP STR CABLE
Datasheety: MB450-RFS433.pdf
  • Zpráva
Specifikace MB450-RFS433
Part Number MB450-RFS433 Výrobce RF Solutions
Popis RF ANT 433MHZ WHIP STR CABLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5789 pcs Datový list MB450-RFS433.pdf
PSV - Ukončení Cable (2M) - BNC
Série - Return Loss -
Obal Bulk Počet pásem 1
Typ montáže Bracket Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Výška (Max) 19.291" (490.00mm) Získat 3dBi
Frekvenční rozsah - Frekvenční skupina UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvence (střed / pásmo) 433MHz Funkce -
Detailní popis 433MHz GSM Whip, Straight RF Antenna 3dBi Cable (2M) - BNC Bracket Mount Aplikace GSM