AMRT4-315
RF SolutionsRF Solutions
AMRT4-315 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AMRT4-315
Výrobce / značka: RF Solutions
Popis produktu TRANSMITTER AM HYBRID 315MHZ
Datasheety: AMRT4-315.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace AMRT4-315
Part Number AMRT4-315 Výrobce RF Solutions
Popis TRANSMITTER AM HYBRID 315MHZ Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5375 pcs Datový list AMRT4-315.pdf
Napětí - Supply 2 V ~ 14 V Série -
Power - Výstup 0dBm Obal Bulk
Paket / krabice Module Ostatní jména AMRT4315
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Modulace nebo Protocol AM
Velikost paměti - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence 315MHz Funkce -
Detailní popis RF Transmitter AM 315MHz 0dBm Through Hole Antenna Module Rychlost dat (Max) -
Data Interface PCB, Through Hole Proud - Vysílací 4mA