RV-3.33.3S/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-3.33.3S/P/R6.4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RV-3.33.3S/P/R6.4
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: RV-3.33.3S/P/R6.4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15 pcs
  • Zpráva
Specifikace RV-3.33.3S/P/R6.4
Part Number RV-3.33.3S/P/R6.4 Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3874 pcs Datový list RV-3.33.3S/P/R6.4.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 6.4kV
Napětí - vstup (Min) 3V Napětí - vstup (Max) 3.6V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Série ECONOLINE RV/R Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 14 Leads
Ostatní jména 19900070
RV3.33.3S/P/R6.4
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 70 ~ 78% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 3V - 3.6V Input
Proud - výstup (Max) 600mA Aplikace ITE (Commercial), Medical