RP15-4812SOFW/N-R
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812SOFW/N-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RP15-4812SOFW/N-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 15W
Datasheety: RP15-4812SOFW/N-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RP15-4812SOFW/N-R
Part Number RP15-4812SOFW/N-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 15W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4824 pcs Datový list RP15-4812SOFW/N-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 2.25kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Série POWERLINE RP15-SOFW Příkon (W) 15W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD Module
Ostatní jména 30900071
RP154812SOFW/NR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Účinnost 86%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 1.3A
Ovládací prvky Enable, Active Low Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RP15-4812SOFW
RP15-4812SOFW
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 15W