REM3-243.3SW/C
RECOM PowerRECOM Power
REM3-243.3SW/C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REM3-243.3SW/C
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Datasheety: 1.REM3-243.3SW/C.pdf2.REM3-243.3SW/C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
7 pcs
  • Zpráva
Specifikace REM3-243.3SW/C
Part Number REM3-243.3SW/C Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1799 pcs Datový list 1.REM3-243.3SW/C.pdf2.REM3-243.3SW/C.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 5.0kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série REM3 Příkon (W) 3W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 5 Leads
Ostatní jména 51000098 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 82% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 1A Aplikace ITE (Commercial), Medical