REC6-4812DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4812DRW/R10/A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REC6-4812DRW/R10/A
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Datasheety: REC6-4812DRW/R10/A.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15 pcs
  • Zpráva
Specifikace REC6-4812DRW/R10/A
Part Number REC6-4812DRW/R10/A Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-12V 6W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2070 pcs Datový list REC6-4812DRW/R10/A.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -12V
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 10kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série ECONOLINE REC6/R Příkon (W) 6W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 11000546
REC64812DRW/R10/A
Provozní teplota -40°C ~ 75°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 83% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 36V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 250mA, 250mA Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL/X1
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL/X1
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 9V 6W
Na skladě: 2377 pcs
Stažení: REC6-4809SRW/R8/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC6-4812DRW/R10/C/X1
REC6-4812DRW/R10/C/X1
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Na skladě: 1793 pcs
Stažení: REC6-4812DRW/R10/C/X1.pdf
RFQ
REC6-4812DRW/R10/A/CTRL/X1
REC6-4812DRW/R10/A/CTRL/X1
Stažení: REC6-4812DRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
REC6-4809SRW/R8/A/X1
REC6-4809SRW/R8/A/X1
Popis: DC DC CONVERTER 9V 6W
Stažení: REC6-4809SRW/R8/A/X1.pdf
REC6-4812DRW/R10/A/CTRL
REC6-4812DRW/R10/A/CTRL
Stažení: REC6-4812DRW/R10/A/CTRL.pdf
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL
Popis: DC DC CONVERTER 9V 6W
Stažení: REC6-4809SRW/R8/A/CTRL.pdf
REC6-4812DRW/R10/C
REC6-4812DRW/R10/C
Stažení: REC6-4812DRW/R10/C.pdf
REC6-4812DRW/R10/A/X1
REC6-4812DRW/R10/A/X1