REC6-0515SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0515SRW/R10/C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REC6-0515SRW/R10/C
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
Datasheety: REC6-0515SRW/R10/C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15 pcs
  • Zpráva
Specifikace REC6-0515SRW/R10/C
Part Number REC6-0515SRW/R10/C Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1945 pcs Datový list REC6-0515SRW/R10/C.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 10kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 9V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série ECONOLINE REC6/R Příkon (W) 6W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatní jména 11001513
REC60515SRW/R10/C
Provozní teplota -40°C ~ 75°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 83% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 333mA 4.5V - 9V Input
Proud - výstup (Max) 333mA Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
REC6-0515DRW/R8/C/X1
REC6-0515DRW/R8/C/X1
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Na skladě: 1911 pcs
Stažení: REC6-0515DRW/R8/C/X1.pdf
RFQ
REC6-0515SRW/R10/A
REC6-0515SRW/R10/A
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 15V 6W
Na skladě: 2245 pcs
Stažení: REC6-0515SRW/R10/A.pdf
RFQ
REC6-0515SRW/R10/C/X1
REC6-0515SRW/R10/C/X1
Popis: DC DC CONVERTER 15V 6W