REC3.5-2409SRW/R8/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2409SRW/R8/C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REC3.5-2409SRW/R8/C
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 9V 3.5W
Datasheety: REC3.5-2409SRW/R8/C.pdf
  • Zpráva
Specifikace REC3.5-2409SRW/R8/C
Part Number REC3.5-2409SRW/R8/C Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 9V 3.5W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3279 pcs Datový list REC3.5-2409SRW/R8/C.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 9V Napětí - Izolace 8kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série ECONOLINE REC3.5/R Příkon (W) 3.5W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatní jména 11000992
REC3.52409SRW/R8/C
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 82% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 388mA 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 388mA Aplikace ITE (Commercial), Medical