REC3.5-2409DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2409DRW/R10/A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REC3.5-2409DRW/R10/A
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Datasheety: REC3.5-2409DRW/R10/A.pdf
  • Zpráva
Specifikace REC3.5-2409DRW/R10/A
Part Number REC3.5-2409DRW/R10/A Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2148 pcs Datový list REC3.5-2409DRW/R10/A.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -9V
Napětí - Výstup 1 9V Napětí - Izolace 10kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série ECONOLINE REC3.5/R Příkon (W) 3.5W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 6 Leads
Ostatní jména 11000262
REC3.52409DRW/R10/A
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 82% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 194mA, 194mA Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
REC3.5-2409DRW/R8/A
REC3.5-2409DRW/R8/A
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Na skladě: 3006 pcs
Stažení: REC3.5-2409DRW/R8/A.pdf
RFQ
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1
Výrobci: RECOM Power
Na skladě: 1829 pcs
Stažení: REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1
Popis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Stažení: REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1.pdf
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL
Stažení: REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL.pdf
REC3.5-2405SRW/R8/C/X1
REC3.5-2405SRW/R8/C/X1
Popis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Stažení: REC3.5-2405SRW/R8/C/X1.pdf
REC3.5-2409DRW/R10/A/X1
REC3.5-2409DRW/R10/A/X1