RAC40-12DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-12DA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAC40-12DA
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 40W +/-12V OUT DL T/H
Datasheety: RAC40-12DA.pdf
  • Zpráva
Specifikace RAC40-12DA
Part Number RAC40-12DA Výrobce RECOM Power
Popis CONV AC/DC 40W +/-12V OUT DL T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5244 pcs Datový list RAC40-12DA.pdf
Hmotnost 0.618 lb (280.32g) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -12V
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Série POWERLINE RAC40-A Příkon (W) 40W
Paket / krabice 7-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 21000054
RAC4012DA
Provozní teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Regulace zatížení ±1% nařízení linka ±0.5%
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, OTP, SCP
Účinnost 83% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.67A, 1.67A 90 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 1.67A, 1.67A schválení CE, cULus