RAC30-15DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC30-15DA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAC30-15DA
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Datasheety: RAC30-15DA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2 pcs
  • Zpráva
Specifikace RAC30-15DA
Part Number RAC30-15DA Výrobce RECOM Power
Popis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1511 pcs Datový list RAC30-15DA.pdf
Hmotnost 0.467 lb (211.83g) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -15V
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
Série POWERLINE RAC30-A Příkon (W) 30W
Paket / krabice 7-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 21000041
RAC3015DA
Provozní teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Regulace zatížení ±3%
nařízení linka ±1% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce SCP Účinnost 80%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 1A, 1A