RAC04-24SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-24SC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAC04-24SC
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 4W
Datasheety: RAC04-24SC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Zpráva
Specifikace RAC04-24SC
Part Number RAC04-24SC Výrobce RECOM Power
Popis AC/DC CONVERTER 24V 4W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8967 pcs Datový list RAC04-24SC.pdf
Hmotnost 0.066 lb (29.94g) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 24V Napětí - Vstup 80 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm)
Série POWERLINE RAC04-C Příkon (W) 4W
Paket / krabice 16-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 20000910
RAC0424SC
Provozní teplota -25°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Regulace zatížení ±1.5%
nařízení linka ±0.5% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OCP, SCP Účinnost 77%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 167mA 80 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 167mA
schválení CE, cULus Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RAC04-24SC/277
RAC04-24SC/277
Výrobci: RECOM Power
Popis: AC/DC CONVERTER 24V 167MA
Na skladě: 7246 pcs
Stažení: RAC04-24SC/277.pdf
RFQ
RAC04-24SC/230
RAC04-24SC/230
Výrobci: RECOM Power
Popis: AC/DC CONVERTER 24V 4W
Na skladě: 7739 pcs
Stažení: RAC04-24SC/230.pdf
RFQ
RAC04-15SC/277-E
RAC04-15SC/277-E
Popis: AC/DC CONVERTER 15V 4W
Stažení: RAC04-15SC/277-E.pdf
RAC04-24SC/277-E
RAC04-24SC/277-E
Popis: AC/DC CONVERTER 24V 4W
Stažení: RAC04-24SC/277-E.pdf
RAC04-24SA
RAC04-24SA
Popis: AC/DC CONVERTER 24V 4W