RAC03-3.8SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.8SC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAC03-3.8SC
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 3.8V 3W
Datasheety: RAC03-3.8SC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Zpráva
Specifikace RAC03-3.8SC
Part Number RAC03-3.8SC Výrobce RECOM Power
Popis AC/DC CONVERTER 3.8V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7819 pcs Datový list RAC03-3.8SC.pdf
Hmotnost 0.066 lb (29.94g) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.8V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
Série POWERLINE RAC03-C Příkon (W) 3W
Paket / krabice 16-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 20000824
RAC03-3.8SC-ND
RAC033.8SC
Provozní teplota -25°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Regulace zatížení ±6%
nařízení linka ±3% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OTP, SCP Účinnost 63%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.8V 900mA 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 900mA