R1SX-3.33.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1SX-3.33.3/H-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R1SX-3.33.3/H-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Datasheety: R1SX-3.33.3/H-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
450 pcs
  • Zpráva
Specifikace R1SX-3.33.3/H-R
Part Number R1SX-3.33.3/H-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 37871 pcs Datový list R1SX-3.33.3/H-R.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - vstup (Min) 2.97V
Napětí - vstup (Max) 3.63V Typ Isolated Module
Velikost / Rozměry 0.50" L x 0.43" W x 0.23" H (12.8mm x 10.8mm x 5.8mm) Série R1SX
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SMD Module, 5 Leads
Ostatní jména 10018320 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 74% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Proud - výstup (Max) 303mA Aplikace ITE (Commercial)