R1S12-1524/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R1S12-1524/HP-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 1W
Datasheety: R1S12-1524/HP-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace R1S12-1524/HP-R
Part Number R1S12-1524/HP-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 24V 1W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15922 pcs Datový list R1S12-1524/HP-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 24V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 13.5V Napětí - vstup (Max) 16.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R1S Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatní jména 10900807
R1S121524/HPR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 84% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 13.5V - 16.5V Input
Proud - výstup (Max) 42mA Ovládací prvky -
Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R1S12-1524/H
R1S12-1524/H
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Na skladě: 13178 pcs
Stažení: R1S12-1524/H.pdf
RFQ
R1S12-153.3/H-R
R1S12-153.3/H-R
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na skladě: 13728 pcs
Stažení: R1S12-153.3/H-R.pdf
RFQ
R1S12-1515/P-R
R1S12-1515/P-R
Popis: DC DC CONVERTER 15V 1W
Stažení: R1S12-1515/P-R.pdf
R1S12-1524
R1S12-1524
Popis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Stažení: R1S12-1524.pdf
R1S12-1524/P
R1S12-1524/P
Popis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Stažení: R1S12-1524/P.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Stažení: R1S12-1524/P-R.pdf
R1S12-1524/HP
R1S12-1524/HP
Popis: DC DC CONVERTER 24V 1W