R1S12-123.3/H-R
Přehled produktu
Part Number: R1S12-123.3/H-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Datasheety: R1S12-123.3/H-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace R1S12-123.3/H-R
Part Number R1S12-123.3/H-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15439 pcs Datový list R1S12-123.3/H-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R1S Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatní jména 10900760
R1S12123.3/HR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Účinnost 75% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 303mA Ovládací prvky -