R1D12-123.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-123.3/HP-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R1D12-123.3/HP-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Datasheety: R1D12-123.3/HP-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace R1D12-123.3/HP-R
Part Number R1D12-123.3/HP-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11652 pcs Datový list R1D12-123.3/HP-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -3.3V
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R1D Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatní jména 10900282
R1D12123.3/HPR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Účinnost 75% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 152mA, 152mA Ovládací prvky -
Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R1D12-123.3/P-R
R1D12-123.3/P-R
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Na skladě: 15773 pcs
Stažení: R1D12-123.3/P-R.pdf
RFQ
R1D12-123.3
R1D12-123.3
Výrobci: RECOM Power
Na skladě: 13144 pcs
Stažení: R1D12-123.3.pdf
RFQ
R1D12-123.3/H-R
R1D12-123.3/H-R
Stažení: R1D12-123.3/H-R.pdf
R1D12-123.3/HP
R1D12-123.3/HP
Stažení: R1D12-123.3/HP.pdf
R1D12-123.3/H
R1D12-123.3/H