R1D12-1212/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-1212/HP-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R1D12-1212/HP-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Datasheety: R1D12-1212/HP-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace R1D12-1212/HP-R
Part Number R1D12-1212/HP-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14158 pcs Datový list R1D12-1212/HP-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -12V
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R1D Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatní jména 10900258
R1D121212/HPR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 80% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 42mA, 42mA Ovládací prvky -
Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R1D12-1212/P
R1D12-1212/P
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Na skladě: 13476 pcs
Stažení: R1D12-1212/P.pdf
RFQ
R1D12-1209/P-R
R1D12-1209/P-R
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Na skladě: 13378 pcs
Stažení: R1D12-1209/P-R.pdf
RFQ
R1D12-1212
R1D12-1212
Stažení: R1D12-1212.pdf
R1D12-1212/HP
R1D12-1212/HP