R15P22005D
RECOM PowerRECOM Power
R15P22005D Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R15P22005D
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Datasheety: R15P22005D.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace R15P22005D
Part Number R15P22005D Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16630 pcs Datový list R15P22005D.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -5V
Napětí - Výstup 1 20V Napětí - Izolace 5.2kV
Napětí - vstup (Min) 13.5V Napětí - vstup (Max) 16.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Série ECONOLINE RxxP22005D Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatní jména 10018164
Provozní teplota -40°C ~ 95°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 83% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 13.5V - 16.5V Input
Proud - výstup (Max) 50mA, 200mA Aplikace ITE (Commercial)