R12P23.3S/P/X2/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P23.3S/P/X2/R8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R12P23.3S/P/X2/R8
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: R12P23.3S/P/X2/R8.pdf
  • Zpráva
Specifikace R12P23.3S/P/X2/R8
Part Number R12P23.3S/P/X2/R8 Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4936 pcs Datový list R12P23.3S/P/X2/R8.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 8kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Série ECONOLINE RxxP2xx/R Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatní jména 19900755 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Účinnost 78% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 600mA Aplikace ITE (Commercial), Medical
Související produkty
R12P23.3S
R12P23.3S
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W