R12P212S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R12P212S/P/X2/R6.4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R12P212S/P/X2/R6.4
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 2W
Datasheety: R12P212S/P/X2/R6.4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace R12P212S/P/X2/R6.4
Part Number R12P212S/P/X2/R6.4 Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4689 pcs Datový list R12P212S/P/X2/R6.4.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 6.4kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Série ECONOLINE RxxP2xx/R Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatní jména 19900689 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 87% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 167mA Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R12P212S/X2/R6.4
R12P212S/X2/R6.4
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na skladě: 5834 pcs
Stažení: R12P212S/X2/R6.4.pdf
RFQ
R12P212S/R8
R12P212S/R8
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na skladě: 5932 pcs
Stažení: R12P212S/R8.pdf
RFQ
R12P212S/P
R12P212S/P
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stažení: R12P212S/P.pdf
R12P212S/R6.4
R12P212S/R6.4
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stažení: R12P212S/R6.4.pdf
R12P212S/P/X2
R12P212S/P/X2
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W