R0.5S12-3.312/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-3.312/H-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R0.5S12-3.312/H-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 500MW
Datasheety: R0.5S12-3.312/H-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace R0.5S12-3.312/H-R
Part Number R0.5S12-3.312/H-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 500MW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13190 pcs Datový list R0.5S12-3.312/H-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 2.97V Napětí - vstup (Max) 3.63V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R0.5S Příkon (W) 500mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatní jména 10016711
R0.5S123.312/HR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 77% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input
Proud - výstup (Max) 42mA Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R0.5S12-3.305/P
R0.5S12-3.305/P
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Na skladě: 10478 pcs
Stažení: R0.5S12-3.305/P.pdf
RFQ
R0.5S12-3.312
R0.5S12-3.312
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 500MW