R0.5S-1212/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-1212/HP-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R0.5S-1212/HP-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 500MW
Datasheety: R0.5S-1212/HP-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace R0.5S-1212/HP-R
Part Number R0.5S-1212/HP-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 500MW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14202 pcs Datový list R0.5S-1212/HP-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R0.5S Příkon (W) 500mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SMD Module, 5 Leads
Ostatní jména 10016585
R0.5S1212/HPR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 75% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 42mA Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R0.5S-1212
R0.5S-1212
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Na skladě: 15786 pcs
Stažení: R0.5S-1212.pdf
RFQ
R0.5S-1215-R
R0.5S-1215-R
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 15V 500MW
Na skladě: 15599 pcs
Stažení: R0.5S-1215-R.pdf
RFQ
R0.5S-1212/HP
R0.5S-1212/HP
Stažení: R0.5S-1212/HP.pdf
R0.5S-1212/H
R0.5S-1212/H