R0.5D12-2405/H-R
Recom PowerRecom Power
R0.5D12-2405/H-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R0.5D12-2405/H-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Datasheety: R0.5D12-2405/H-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace R0.5D12-2405/H-R
Part Number R0.5D12-2405/H-R Výrobce Recom Power
Popis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12986 pcs Datový list R0.5D12-2405/H-R.pdf
Napětí - Pracovní 500mW Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -5V Napětí - Výstup 2 5V
Napětí - vstup (Max) 26.4V Napětí - Dropout (Typická) 21.6V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R0.5D Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlněný proud - nízká frekvence ITE (Commercial) Polarizace 12-SMD Module, 10 Leads
Konfigurace výstupu 2 Ostatní jména 10016956
R0.5D122405/HR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Výrobní číslo výrobce R0.5D12-2405/H-R nařízení linka 77%
Funkce SCP Piny funkcí 50mA, 50mA
Rozšířený popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 50mA, 50mA 21.6V - 26.4V Input Popis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Proud - Spínací 3kV (3000V)