R0.25S8-053.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S8-053.3/P-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R0.25S8-053.3/P-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Datasheety: R0.25S8-053.3/P-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace R0.25S8-053.3/P-R
Part Number R0.25S8-053.3/P-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10380 pcs Datový list R0.25S8-053.3/P-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 1kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R0.25S Příkon (W) 250mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SMD Module
Ostatní jména 10014865
R0.25S8053.3/PR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Účinnost 60 ~ 70% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 4.5V - 5.5V Input
Proud - výstup (Max) 76mA Aplikace ITE (Commercial)