R0.25DA-120505/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25DA-120505/P-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R0.25DA-120505/P-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW
Datasheety: R0.25DA-120505/P-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace R0.25DA-120505/P-R
Part Number R0.25DA-120505/P-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10704 pcs Datový list R0.25DA-120505/P-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 5V
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Izolace 1kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R0.25D Příkon (W) 250mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 10-SMD Module
Ostatní jména 10015761
R0.25DA120505/PR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Účinnost 60 ~ 70% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 5V 25mA, 25mA 10.8V - 13.2V Input
Proud - výstup (Max) 25mA, 25mA Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
R0.25DA-121212-R
R0.25DA-121212-R
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 12V 250MW
Na skladě: 9872 pcs
Stažení: R0.25DA-121212-R.pdf
RFQ
R0.25DA-120505/P
R0.25DA-120505/P
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW
Na skladě: 8239 pcs
Stažení: R0.25DA-120505/P.pdf
RFQ
Stažení: R0.25DA-051212/P.pdf
R0.25DA-121212
R0.25DA-121212
Stažení: R0.25DA-121212.pdf