R0.25D12-0505/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-0505/H-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R0.25D12-0505/H-R
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Datasheety: R0.25D12-0505/H-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace R0.25D12-0505/H-R
Part Number R0.25D12-0505/H-R Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-5V 250MW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11027 pcs Datový list R0.25D12-0505/H-R.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -5V
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Série ECONOLINE R0.25D Příkon (W) 250mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatní jména 10015645
R0.25D120505/HR
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 60 ~ 70% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 4.5V - 5.5V Input
Proud - výstup (Max) 25mA, 25mA Aplikace ITE (Commercial), Medical