GU2011S26
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
GU2011S26 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GU2011S26
Výrobce / značka: Precision Electronic Components Ltd.
Popis produktu POT 200 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Datasheety: GU2011S26.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace GU2011S26
Part Number GU2011S26 Výrobce Precision Electronic Components Ltd.
Popis POT 200 OHM 2W WIREWOUND LINEAR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9221 pcs Datový list GU2011S26.pdf
Tolerance ±5% styl koncovky Solder Lug
teplotní koeficient - Kužel Linear
Velikost - Tělo Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.22mm x 19.05mm) Série GU
Otáčení 3600° odporového materiálu Wirewound
Odpor (Ohm) 200 Příkon (W) 2W
Obal Bulk Počet závitů 10
Počet gangů 1 Typ montáže Panel Mount
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 200 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug Pouzdro závitu 3/8-32
Postaven v přepínači None Typ úpravy User Defined
Pohon Type Slotted Pohon Délka 0.812" (20.63mm)
Pohon Průměr 0.2497" (6.34mm)