LQA10T150C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LQA10T150C
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE CC 150V 5A DUAL TO-220AB
Datasheety: LQA10T150C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace LQA10T150C
Part Number LQA10T150C Výrobce Power Integrations
Popis DIODE CC 150V 5A DUAL TO-220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95996 pcs Datový list LQA10T150C.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.1V @ 5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Dodavatel zařízení Package TO-220AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 15.1ns
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 150V 5A Through Hole TO-220-3
Proud - zpìtný únikový @ Vr 250µA @ 150V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 5A