UP0440100L
PanasonicPanasonic
UP0440100L Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP0440100L
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu TRANS 2PNP 50V 0.1A SSMINI6
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace UP0440100L
Part Number UP0440100L Výrobce Panasonic
Popis TRANS 2PNP 50V 0.1A SSMINI6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4230 pcs Datový list
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 50V VCE Saturation (Max) @ IB, IC 500mV @ 10mA, 100mA
Transistor Type 2 PNP (Dual) Dodavatel zařízení Package SSMINI6-F1
Série - Power - Max 125mW
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SOT-563, SOT-666
Ostatní jména UP0440100LCT Provozní teplota 125°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence - Přechod 80MHz
Detailní popis Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 50V 100mA 80MHz 125mW Surface Mount SSMINI6-F1 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 2mA, 10V
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 100µA Proud - Collector (Ic) (Max) 100mA