SFS6-DC48V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFS6-DC48V
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY SAFETY 6PST 6A 48V
Datasheety: SFS6-DC48V.pdf
  • Zpráva
Specifikace SFS6-DC48V
Part Number SFS6-DC48V Výrobce Panasonic
Popis RELAY SAFETY 6PST 6A 48V Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 4747 pcs Datový list SFS6-DC48V.pdf
Zapnout napìtí (Max) 36 VDC Vypnout napìtí (Min) 4.8 VDC
styl koncovky PC Pin spínací napětí 250VAC, 30VDC - Max
Série SFS Doba uvolnění 20ms
Typ relé Safety Obal Bulk
Provozní teplota -40°C ~ 85°C vypínací čas 20ms
Typ montáže Through Hole Funkce -
Detailní popis Safety Relay 6PST-3NO/3NC (3 Form A, 3 Form B) 48VDC Coil Through Hole Kontakt Rating (aktuální) 6A
Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktní formulář 6PST-3NO/3NC (3 Form A, 3 Form B)
Coil Voltage 48VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 4.6 kOhms Coil Power 500 mW
Coil Current 10.4mA