SFS5-DC12V
PanasonicPanasonic
SFS5-DC12V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFS5-DC12V
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
Datasheety: SFS5-DC12V.pdf
  • Zpráva
Specifikace SFS5-DC12V
Part Number SFS5-DC12V Výrobce Panasonic
Popis RELAY SAFETY 6PST 6A 12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4136 pcs Datový list SFS5-DC12V.pdf
Zapnout napìtí (Max) 9 VDC Vypnout napìtí (Min) 1.2 VDC
styl koncovky PC Pin spínací napětí 250VAC, 30VDC - Max
Série SFS Doba uvolnění 20ms
Typ relé Safety Obal Bulk
Provozní teplota -40°C ~ 85°C vypínací čas 20ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce - Detailní popis Safety Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Kontakt Rating (aktuální) 6A Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktní formulář 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) Coil Voltage 12VDC
Typ cívky Non Latching Odpor cívky 288 Ohms
Coil Power 500 mW Coil Current 41.7mA