SFS4-DC12V
PanasonicPanasonic
SFS4-DC12V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFS4-DC12V
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
Datasheety: SFS4-DC12V.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFS4-DC12V
Part Number SFS4-DC12V Výrobce Panasonic
Popis RELAY SAFETY 6PST 6A 12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5039 pcs Datový list SFS4-DC12V.pdf
Zapnout napìtí (Max) 9 VDC Vypnout napìtí (Min) 1.2 VDC
styl koncovky PC Pin spínací napětí 250VAC, 30VDC - Max
Série SFS Doba uvolnění 20ms
Typ relé Safety Obal Bulk
Ostatní jména 255-3096
SFS4DC12V
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
vypínací čas 20ms Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis Safety Relay 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole Kontakt Rating (aktuální) 6A
Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktní formulář 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
Coil Voltage 12VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 288 Ohms Coil Power 500 mW
Coil Current 41.7mA