SFS3-DC48V
PanasonicPanasonic
SFS3-DC48V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFS3-DC48V
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RELAY SAFETY 4PST 6A 48V
Datasheety: SFS3-DC48V.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFS3-DC48V
Part Number SFS3-DC48V Výrobce Panasonic
Popis RELAY SAFETY 4PST 6A 48V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6339 pcs Datový list SFS3-DC48V.pdf
Zapnout napìtí (Max) 36 VDC Vypnout napìtí (Min) 4.8 VDC
styl koncovky PC Pin spínací napětí 250VAC, 30VDC - Max
Série SFS Doba uvolnění 20ms
Typ relé Safety Obal Bulk
Ostatní jména 255-5353
SFS3-DC48V-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
vypínací čas 20ms Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis Safety Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 48VDC Coil Through Hole Kontakt Rating (aktuální) 6A
Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktní formulář 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
Coil Voltage 48VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 6.4 kOhms Coil Power 360 mW
Coil Current 7.5mA