N-1900SCRT
PanasonicPanasonic
N-1900SCRT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: N-1900SCRT
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu BATTERY NICAD 1.2V 1.9AH SC
Datasheety: N-1900SCRT.pdf
Stav RoHs Bez olova bez výjimky / RoHS podle výjimek
  • Zpráva
Specifikace N-1900SCRT
Part Number N-1900SCRT Výrobce Panasonic
Popis BATTERY NICAD 1.2V 1.9AH SC Stav volného vedení / RoHS Bez olova bez výjimky / RoHS podle výjimek
Dostupné množství 5020 pcs Datový list N-1900SCRT.pdf
Hmotnost 58.06g Napětí - Jmenovitá 1.2V
styl koncovky Solder Tab Standardní Doba nabíjení 16Hrs
Standardní nabíjecí proud 190mA Velikost / Rozměry -
Informace o lodní dopravy - Série Cadnica
Ostatní jména SY122T Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption výtok Rate 380mA
Detailní popis SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.9Ah Kapacita 1.9Ah