JS251106-BA
PanasonicPanasonic
JS251106-BA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JS251106-BA
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 10UF 10% 250VAC QC TERM
Datasheety: 1.JS251106-BA.pdf2.JS251106-BA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace JS251106-BA
Part Number JS251106-BA Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 10UF 10% 250VAC QC TERM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31076 pcs Datový list 1.JS251106-BA.pdf2.JS251106-BA.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 250V
Tolerance ±10% Ukončení Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Velikost / Rozměry 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm) Série PMF
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Rectangular Box Ostatní jména JS251106BA
P9411
SPU25X106AQSD
Provozní teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.378" (35.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 10µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapacitní 10µF Aplikace Motor Run